August 21, 2018

Zvijezda 09 i dalje bez poraza

GOŠK Gabela i Zvijezda 09 podijelili bodove u meču trećeg kola Premijer lige BiH.

Dva puta vodila je Zvijezda 09 u gostima protiv GOŠK-a, ali nije uspjela da stigne do prve pobjede u Premijer ligi BiH.

Debitant u PLBIH odigrao je 2:2 sa GOŠK-om i tako upisao treći uzastopni remi u prvenstvu.

Praktično iz prve prilike Zvijezda 09 je stigla do pogotka, igrao se 18. minut kada je pogodio Aksentić.

Već u sljedećem napadu GOŠK je izjednačio preko Ramića i nagovijestio uzbudljiv meč.

Ponovo je Zvijezda stigla do gola prednosti, poslije još jedne loše reakcije GOŠK-a pogodio je Osmanagić u 37. minutu.

Šest minuta kasnije novi pogodak. Raguž je izjednačio na 1:1, a bio je to rezultat poslije prvog poluvremena.

U nastavku najbolju priliku imao je Ramić, već na početku drugog dijela, međutim, mreža je ostala netaknuta i meč je završen 2:2.

Za razliku od Zvijezde 09, koja je iz tri meča osvojila isto toliko bodova, GOŠK je u nedjelju stigao do svog prvog boda ove sezone.