Ajntraht golom Luke Jovića /video/ do četvrtfinala Lige Evrope!

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta plasirali su se u četvrtfinale Lige Evrope, pošto su pobedili milanski Inter sa 1:0.

Heroj nemačkog sastava bio je srpski fudbaler Luka Jović, koji je u petom minutu postigao sjajan gol, koji će se ispostaviti kao i jedini.

Jovićev gol posle kojeg je nastao muk na Đuzepe Meaci pogledajte OVDE.

Gledali smo odličnu utakmicu u Milanu, pogotovo u drugom poluvremenu i pravo je čudo kako je samo viđen jedan pogodak za devedeset minuta igre.

Pored Jovića, svoju ulogu u trijumfu imali su i Filip Kostić, kao i Mijat Gaćinović, koji je u drugom poluvremenu morao da izađe zbog povrede.

Ajntraht je slavio ukupnim rezultatom 1:0, pošto je u prvom susretu u Nemačkoj meč završen bez golova.

Žreb za četvrtfinale Lige Evrope na programu je u petak od 13 časova.