April 06, 2019

TRILER U REŽIJI SEMBERCA Luka Jović u 99. minutu za veliki trijumf Ajntrahta (VIDEO)

Ajntraht po ko zna koji put ove sezone slavi Luku Jovića! Golom sa penala u devetom minutu sudijske nadoknade, mladi srpski napadač doneo je tri velika boda timu iz Frankfurta koji je pregrmeo možda i najteže gostovanje do kraja sezone. U Gelzenkirhenu posle 100 minuta igre, Šalke – Ajntraht 1:2Treba pomenuti još jednu izvrsnu partiju Filipa Kostića koji je asistirao za prvi pogodak gostiju

Vrhunac drame na Feltins areni dogodio se u poodmakloj nadoknadi vremena. Koliko je Jović zaslužan za trijumf Ajntrahta barem isto toliko zasluga ide na račun Filipa Kostića, jer pored toga što je divno uposlio Ante Rebića krilni napadač našeg nacionalnog tima iznudio je i penal. Posle njegovog udarca lopta je pogodila u ruku jednogf igrača domaćeg sastava i arbitar je pokazao na belu tačku.

Luka Jović pokazao je još jednom od kakvog je materijala sazdan, stisnuo je petlju, stavio loptu na 11 metara, prišao s puno samopouzdanja i pogodio pod prečku. Za 17. gol u sezoni i proboj na drugo mesto bundesligaške liste strelaca…

Mijata Gaćinovića nije bilo u kombinaciji za tim zbog povrede, dok je Matija Nastasić odigrao svih 90 minuta za Šalke.